Otrzymał Adam Człowiek-13 października 2013

13 października 2013

http://adam-czlowiek.blogspot.com/2013/10/268-13-pazdziernika-2013.html

Wiara w prywatne orędzia nie jest obowiązkiem, a publikujący je nie zamierza uprzedzać osądu kompetentnych władz kościelnych.
Opublikowano po uzyskaniu pozytywnej opinii teologicznej [ks. M.S]
____________________________________ 
13 października 2013 

Jeśli ludzkość spełni warunki i wypełni wolę mojego Boskiego Syna, może liczyć na wielkie Miłosierdzie Boże, które uprzedzając Sprawiedliwość, ukaże ludom i narodom Tryumf mojego Niepokalanego Serca. Trwajcie na modlitwie i w swym zawierzeniu. Autentyczne i prawdziwe poświęcenie poszczególnych narodów i świata mojemu Sercu jest szczególnym darem łaski, jakiej udziela Bóg, by przez moje wstawiennictwo obronić narody przed złem i samozagładą. 

MATKA BOŻA: «Pisz, człowiecze! Nie lękaj się, lecz zaufaj we wszystkim Bogu. Uczyń wszystko, o co cię proszę, a resztę pozostaw Bogu, Który jest Źródłem łaski. Pamiętaj, że jesteś tylko narzędziem.

   Pozdrawiam was, moje drogie dzieci i przynoszę wam wszystkim Płomień Miłości mojego Niepokalanego Serca. Otwieram dla was moje matczyne Serce, abyście umocnieni miłością, podążali drogą doskonałości.
   Cieszę się, moje dzieci, że tak wielu z was w świecie odnowiło zawierzenie mojemu Niepokalanemu Sercu, w łączności z Wikariuszem mojego Boskiego Syna na ziemi. Wasze osobiste ofiarowanie i zawierzenie mojemu Niepokalanemu Sercu przynosi nadzieję, którą pragnę wlać w wasze serca. Nie lękajcie się, moje małe dzieci, gdyż w moim Sercu macie bezpieczne schronienie. Jednakże musicie pamiętać, aby każdego dnia żyć według słów zawierzenia i ofiarowania, jakie składacie. Wasza świadomość powinna każdego dnia wzrastać i umacniać waszą wiarę. Ja przyjmuję wasze zawierzenie z całą macierzyńską miłością – a gdy widzę, jak dążycie do jego wypełnienia, to z jeszcze większą czułością i miłosierdziem otwieram dla was moje macierzyńskie Serce.
   Kochane dzieci, moje Serce jest ratunkiem dla świata; jest otwartą drogą dla wszystkich, aby mogli spotkać mojego Boskiego Syna i zjednoczyć się z Nim. Wasze zawierzenie i poświęcenie mojemu Sercu jest waszą odpowiedzią na moje zaproszenie dla was, abyście mogli mieć udział w moim Tryumfie, który jest wielkim znakiem Miłosiernej miłości mojego Boskiego Syna. Zapowiedziałam wam Tryumf mojego Serca, i on nadejdzie w objawieniu Chwały mojego Syna. Już teraz możecie mieć w nim udział, jeśli będziecie trwali w miłości i pełnili wolę Bożą.  Tryumf mojego Niepokalanego Serca to także znak zwycięstwa nad szatanem i wszystkimi jego dziełami. Dlatego, jeśli poświęciliście się mojemu Sercu, to bądźcie pewni, że wraz z moim Sercem pokonacie szatana i przyczynicie się do zwycięstwa Dobra.
Moje kochane dzieci, zawierzenie mojemu Sercu w znaku mojego fatimskiego posłannictwa, oznacza, że zapowiadany czas decydującej walki jest tu i teraz. Właśnie w tym znaku mój Boski Syn wciąż oczekuje, aby nie tylko poszczególne dusze, ale [całe] ludy i narody odpowiedziały na wezwanie mojego Serca. Mój Syn nadal pragnie, aby moje matczyne Serce było więcej znane i miłowane przez narody, aby one poświęcały się Mnie i wynagradzały za zniewagi wyrządzone  mojemu Niepokalanemu Sercu.
  W Wielkim Znaku niewiasty obleczonej w słońce, Bóg ukazuje Kościołowi i całemu światu moje matczyne posłannictwo i obronę. Jak pasterz, który porzuca stado, by ratować jedną owcę, tak ja z macierzyńską miłością troszczę się o dusze biednych grzeszników; o tych, którzy oddalili się od mojego Boskiego Syna. Natomiast tym, którzy poświęcili się mojemu Sercu, ukazuję szczególnie moją moc i z obfitością rozdzielam udzielone mi łaski.
  Jeśli ludzkość spełni warunki i wypełni wolę mojego Boskiego Syna, może liczyć na wielkie Miłosierdzie Boże, które uprzedzając Sprawiedliwość, ukaże ludom i narodom Tryumf mojego Niepokalanego Serca. Trwajcie na modlitwie i w swym  zawierzeniu. Autentyczne i prawdziwe poświęcenie poszczególnych narodów i świata mojemu Sercu jest szczególnym darem łaski, jakiej udziela Bóg, by przez moje wstawiennictwo obronić narody przed złem i samozagładą.

  Kocham was, moje dzieci. Rozpoznawajcie znaki czasu. Przyjmijcie moje matczyne błogosławieństwo w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.»

Ks.S.Małkowski:

W dniu liturgicznego wspomnienia Matki Bożej Fatimskiej, Maryja ukazuje nam swoje Niepokalane Serce jako bezpieczne schronienie dla tych, którzy łączą się z zawierzeniem i ofiarowaniem, spełnionym przez Ojca Świętego Franciszka. Posłuszeństwo z miłością woli Bożej zapewnia udział w tryumfie Niepokalanego Serca Maryi. Poświęcenie się Niepokalanemu Sercu naszej Matki daje skuteczną obronę przed złem, Złym i samozagładą, ku której świat i nasza ojczyzna zmierza. Bóg w fatimskim znaku Serca może i chce nas uratować.

Congregavit nos in unum Christi amor

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Otrzymał Adam Człowiek-13 października 2013

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s