Otrzymał Adam Człowiek-13 października 2013

13 października 2013

http://adam-czlowiek.blogspot.com/2013/10/268-13-pazdziernika-2013.html

Wiara w prywatne orędzia nie jest obowiązkiem, a publikujący je nie zamierza uprzedzać osądu kompetentnych władz kościelnych.
Opublikowano po uzyskaniu pozytywnej opinii teologicznej [ks. M.S]
____________________________________ 
13 października 2013 

Jeśli ludzkość spełni warunki i wypełni wolę mojego Boskiego Syna, może liczyć na wielkie Miłosierdzie Boże, które uprzedzając Sprawiedliwość, ukaże ludom i narodom Tryumf mojego Niepokalanego Serca. Trwajcie na modlitwie i w swym zawierzeniu. Autentyczne i prawdziwe poświęcenie poszczególnych narodów i świata mojemu Sercu jest szczególnym darem łaski, jakiej udziela Bóg, by przez moje wstawiennictwo obronić narody przed złem i samozagładą. 

MATKA BOŻA: «Pisz, człowiecze! Nie lękaj się, lecz zaufaj we wszystkim Bogu. Uczyń wszystko, o co cię proszę, a resztę pozostaw Bogu, Który jest Źródłem łaski. Pamiętaj, że jesteś tylko narzędziem.

   Pozdrawiam was, moje drogie dzieci i przynoszę wam wszystkim Płomień Miłości mojego Niepokalanego Serca. Otwieram dla was moje matczyne Serce, abyście umocnieni miłością, podążali drogą doskonałości.
   Cieszę się, moje dzieci, że tak wielu z was w świecie odnowiło zawierzenie mojemu Niepokalanemu Sercu, w łączności z Wikariuszem mojego Boskiego Syna na ziemi. Wasze osobiste ofiarowanie i zawierzenie mojemu Niepokalanemu Sercu przynosi nadzieję, którą pragnę wlać w wasze serca. Nie lękajcie się, moje małe dzieci, gdyż w moim Sercu macie bezpieczne schronienie. Jednakże musicie pamiętać, aby każdego dnia żyć według słów zawierzenia i ofiarowania, jakie składacie. Wasza świadomość powinna każdego dnia wzrastać i umacniać waszą wiarę. Ja przyjmuję wasze zawierzenie z całą macierzyńską miłością – a gdy widzę, jak dążycie do jego wypełnienia, to z jeszcze większą czułością i miłosierdziem otwieram dla was moje macierzyńskie Serce.
   Kochane dzieci, moje Serce jest ratunkiem dla świata; jest otwartą drogą dla wszystkich, aby mogli spotkać mojego Boskiego Syna i zjednoczyć się z Nim. Wasze zawierzenie i poświęcenie mojemu Sercu jest waszą odpowiedzią na moje zaproszenie dla was, abyście mogli mieć udział w moim Tryumfie, który jest wielkim znakiem Miłosiernej miłości mojego Boskiego Syna. Zapowiedziałam wam Tryumf mojego Serca, i on nadejdzie w objawieniu Chwały mojego Syna. Już teraz możecie mieć w nim udział, jeśli będziecie trwali w miłości i pełnili wolę Bożą.  Tryumf mojego Niepokalanego Serca to także znak zwycięstwa nad szatanem i wszystkimi jego dziełami. Dlatego, jeśli poświęciliście się mojemu Sercu, to bądźcie pewni, że wraz z moim Sercem pokonacie szatana i przyczynicie się do zwycięstwa Dobra.
Moje kochane dzieci, zawierzenie mojemu Sercu w znaku mojego fatimskiego posłannictwa, oznacza, że zapowiadany czas decydującej walki jest tu i teraz. Właśnie w tym znaku mój Boski Syn wciąż oczekuje, aby nie tylko poszczególne dusze, ale [całe] ludy i narody odpowiedziały na wezwanie mojego Serca. Mój Syn nadal pragnie, aby moje matczyne Serce było więcej znane i miłowane przez narody, aby one poświęcały się Mnie i wynagradzały za zniewagi wyrządzone  mojemu Niepokalanemu Sercu.
  W Wielkim Znaku niewiasty obleczonej w słońce, Bóg ukazuje Kościołowi i całemu światu moje matczyne posłannictwo i obronę. Jak pasterz, który porzuca stado, by ratować jedną owcę, tak ja z macierzyńską miłością troszczę się o dusze biednych grzeszników; o tych, którzy oddalili się od mojego Boskiego Syna. Natomiast tym, którzy poświęcili się mojemu Sercu, ukazuję szczególnie moją moc i z obfitością rozdzielam udzielone mi łaski.
  Jeśli ludzkość spełni warunki i wypełni wolę mojego Boskiego Syna, może liczyć na wielkie Miłosierdzie Boże, które uprzedzając Sprawiedliwość, ukaże ludom i narodom Tryumf mojego Niepokalanego Serca. Trwajcie na modlitwie i w swym  zawierzeniu. Autentyczne i prawdziwe poświęcenie poszczególnych narodów i świata mojemu Sercu jest szczególnym darem łaski, jakiej udziela Bóg, by przez moje wstawiennictwo obronić narody przed złem i samozagładą.

  Kocham was, moje dzieci. Rozpoznawajcie znaki czasu. Przyjmijcie moje matczyne błogosławieństwo w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.»

Ks.S.Małkowski:

W dniu liturgicznego wspomnienia Matki Bożej Fatimskiej, Maryja ukazuje nam swoje Niepokalane Serce jako bezpieczne schronienie dla tych, którzy łączą się z zawierzeniem i ofiarowaniem, spełnionym przez Ojca Świętego Franciszka. Posłuszeństwo z miłością woli Bożej zapewnia udział w tryumfie Niepokalanego Serca Maryi. Poświęcenie się Niepokalanemu Sercu naszej Matki daje skuteczną obronę przed złem, Złym i samozagładą, ku której świat i nasza ojczyzna zmierza. Bóg w fatimskim znaku Serca może i chce nas uratować.

Congregavit nos in unum Christi amor

About these ads

Jedna odpowiedź do “Otrzymał Adam Człowiek-13 października 2013”


Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

WordPress.com Logo

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Twitter picture

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

S t r o n a • byłych działaczy • Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża

strona byłych działaczy »Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża«

Voices of Ukraine

Politics, anti-government rallies, other. Maidan.

Fusion Laced Illusions - "Can You Hear Me Now"?

Researcher researching 2013, Phenomenon, Pole Shift, Solar Flares, Nibiru, Planet X, Conspiracies, Prophecy, Annunaki, And ECT.

magdalenka

moher bez antenki

Zenobiusz

Wiara Nadzieja Miłość nie umierają nigdy.

Delemingarium

Leming - potocznie dureń, płytko myślący człowiek

Zenobiusz ,ostrzega.!!!

"Niosący światło" nadchodzi.Rozejrzyj się w mroku.

costerin

...Słychać wark i skowyt oświeconych, ...i ciemnych, pytających z nie dowierzaniem i trwogą: ...czy to prawda?

Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

Najważniejsze wieści dla prawych dzieci Polski.

Najważniejsze wieści dla prawych dzieci Polski.

Follow

Otrzymuj każdy nowy wpis na swoją skrzynkę e-mail.

%d bloggers like this: